Systém EZProxy pre vzdialený prístup k e-zdrojom.
Pripomienky, námety a podnety prosíme zasielať na eiz@cvtisr.sk

Linkovací server SFX nie je v súčasnosti plne aktualizovaný, preto niekedy nefunguje správne a nesprístupní plný text. CVTI SR pracuje na odstránení tohto problému. Dovtedy odporúčame pri problémoch s SFX vyhľadávanie priamo v jednotlivých licencovaných plnotextových zdrojoch. Ďakujeme za pochopenie.

Novy pristup (v rezime testovania) s funkcnymi pristupmi do vsetkych predplatenych elektronickych zdrojov: TU

Názov e-zdrojaWiley Online Library
Vstup do e-zdrojavstup pre registrovaných
Typ e-zdrojačiastočne plnotextový
Manuál
Návod na vyhľadávanie
Vydavateľ/ProducentWiley-Blackwell
Popis e-zdrojaOP VaI CVTI SR má prostredníctvom služby Wiley Online Library prístup do plných textov 1234 titulov časopisov a 4 titulov kníh vydavateľstva Wiley-Blackwell. Retrospektíva je spravidla od roku 1997. Je možné i vyhľadávanie a prezeranie elektronických kníh, referenčných príručiek a manuálov na úrovni bibliografickej citácie. Zdroj je dočasne nedostupný prostredníctvom vzdialeného prístupu.
Zameranie e-zdrojaarchitektúra, urbanizmus, astronómia, biológia, biochémia, biotechnológie, doprava, drevárstvo, lesníctvo, ekonómia, obchod, elektronika, elektrotechnika, energetika, fyzika, geografia, geológia, humanitné vedy, hydrológia, chémia, chemické inžinierstvo, informačná veda, matematika, materiály, medicína, počítače, software, poľnohospodárstvo, potravinárstvo, spoločenské vedy, stavebníctvo, strojárstvo, telekomunikácie, vzdelávanie, životné prostredie
Jazyk e-zdrojaanglický
Zoznam dostupných titulov
Kontakteiz@cvtisr.sk